ZVÁRA - FunRides

Jsme firma s více než desetiletou tradicí a zkušenostmi z výroby adrenalinových a pouťových atrakcí.  Desítky zařízení provozovaných našimi spokojenými zákazníky po celém světě potvrzují kvalitu naší práce a preciznost zpracování. Jsme schopni vyrobit atrakci přesně podle přání, zadání a požadavků zákazníka, ať již co do velikosti, vybavení nebo barevného provedení.
V našich výrobních prostorách v České republice jsme vám vždy k dispozici, samozřejmostí je také záruční i pozáruční servis našich výrobků.
Jednotlivé atrakce dodáváme včetně přepravních podvozků zajišťujících snadný transport do vámi zvolené destinace.
Do našeho sortimentu patří, mimo jiné, autodromy, dětské kolotoče, adrenalinové atrakce, občerstveni a dalších zařízení, která lze použít ve vašem podnikání.
S konkrétními výrobky naší firmy se můžete lépe seznámit prostřednictvím této webové prezentace.

Pouťové atrakce

- atraktivní provedení s možností rychlé montáže a demontáže. Dodáváme kolotoče s dálkovým ovládáním, zvukovými efekty a bohatým osvětlením. Vyrábíme certifikované dětské, adrenalinové i rodinné atrakce s veškerým příslušenstvím

Pouťové osvětlení a laminátové výrobky

- věnujeme se také výrobě osvětlení pouťových atrakcí, světelných reklam, panelů a nápisů. Do našeho sortimentu patří, mimo jiné, výroba laminátových prvků a příslušenství v šedé barvě, perleti nebo s air brush povrchovou úpravou.

KOVOVÝROBA ZÁMEČNICKÉ PRÁCE A OCELOVÉ KONSTRUKCE